| Gise a întrebat:

Care imi zice cateva filme romantice, sau comedi-romantice big grin

8 răspunsuri:
| inna a răspuns:

What Happens in Vegas, Just Married, Hoe to lose a guy in ten day, how to deal, The Break-up, Just like heaven, Wedding Daze.

Toate sunt comedii romantice superbe.

| alle_1861 a răspuns:

The Proposal este ultimu pe care l-am vazut. Chiar a fost frumos, si poti sa cauti la intrebari ca am mai vazut astfel de intrebari cu multe raspunsuri.

| cutza a răspuns:

Un film foarte frumos : a walk to remember

| Gise explică:

Pai ce s-a intamplat?

| Gise explică:

Pt tine era intrebarea BlindulBen :Ce s-a intamplat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te rog sa ma ierti! eu nu mai stiu ce e ala romnatism de ceva timp!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dirty dancing. e super, e filmul meu preferat

| picard a răspuns:

Incearca Serendipity(2001) e tare filmulwinking