| Cristi_2265 a întrebat:

Care imi zice un film horror dar un fain pentru o seara cu prietenii

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Exorcism of Emily Rose merge de minune. Sper ca nu l-ai vazut inca. Imi amintesc cum mi-au povestit niste cunostinte ca s-au uitat la acest film mai multi, iar gazda a vorbit cu cineva sa se asunda in pod si sa faca zgomote pe la jumatea filmului. Iti dai seama ce show a fost. Poate incerci si tu si va veti aminti seara aia mult timp. Bafta!

1 răspuns:
| link_2539 a răspuns:

Urban Legends: Bloody Mary 2005