| Rares20funde a întrebat:

Care stie de unde sa downloadez un program care te imita dar cu o voce amuzanta?laughing sa fie usor de downloadat.

3 răspunsuri:
| Alynutzaaa a răspuns:

Http://www.ivona.com/online/editor.php

Aici ai un program online insa nu il poti descarca :(!

Sau http://download.cnet.com/......82537.html contentBody

Acesta se poate descarca!

Succes

| Revelation a răspuns:

Pe calculator ma cam indoiesc sa fie, dar incearca la google translate. Dai traducere din romana in romana si ai sub traducere un mic microfon... dai pe ala si zice traducerea cu o vocea foarte bizara... big grin Daca vrei pe telefonul mobil, am vazut la TV acum ceva timp o reclama Joker Phone, cauta pe net numarul de telefon si vezi. Bafta.

| sweetydeea a răspuns:

Deci il ai deja in compwinking crede`maatongue Dai la start apoi la all programs apoi la accesories si apoi la entertainement si apoi la sound record apoi la effects si dai by 100% [ scuze pentru " apoi. apoilaughing) ] funda pls[-O