| anonim_4396 a întrebat:

Care stiti cum sa spargeti iduri >: Si daca ziceti ca nu are rost si etc mai bine nu ziceti >:d< Thank!

2 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Imposibil. Dar nu-i nimic, dacă ești atât de bătută în freză și încăpățânată, de ce nu pui întrebarea asta pe vreun blog, să îți dea știu eu cine vreun program care să nu facă altceva decât să îți ia ție parola? Și gata, îți închizi și gurița și nu mai ai nici ID.
Spun eu că nu are rost, nu se poate. Trăiți și voi în lumea reală. Singurul mod prin care ai putea sparge un ID este să îi ghicești prin pură întâmplare parola. Altă metodă nu există. În plus, e ilegal.
Baftă

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Eu nu zic că nu are rost, spun doar că nu se poate. Pe cine auzi că se laudă că face aşa ceva, ei doar mint. Yahoo! este ditamai compania cu profit de miliarde de dolari. Crezi că baza lor de date poate fi spartă aşa de uşor? Singurul mod în care poţi să afli parola cuiva e să ţi-o zică el într-un fel sau altul sau prin intermediul unui virus tip trojan.