| anonim_4396 a întrebat:

Care stiti cum se numeste melodia din reclama aceea de al Lipton Ice Tea? cand incep toti sa danseze impreuna. parca intr-o companie sau ceva de genu.happy mersi anticipat!

2 răspunsuri:
| Tera a răspuns:

Era un hotel:Melodia se numeste Funky Boogie si este remixata de Pilooski

| SelenaGomez1999 a răspuns:

Aceia este o melodie inventata de ei de la astia care au facut Lipton Ice Tea. Apropo sunt intr-yn hotel ca era ala pentru bagaje.Ala care il au si in Zack and Cody The Suite Live.