| Prezidentul a întrebat:

Care sunt cele doua limbi ale viitorului? Engleza cu siguranta, dar pe langa engleza ce adaugam? Rusa, araba, spaniola, franceza sau germana?

Răspuns Câştigător
| val31989 a răspuns:

Cred ca spaniola.

5 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

S-ar putea sa fie chineza! e vorbita, oricum, de un sfert din populatia globului...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deutsch mit Spass!

| val31989 a răspuns:

Spaniola.

| Prezidentul explică (pentru val31989):

In America cele mai vorbite limbi (secundare) sunt spaniola si chineza. Care crezi ca este mai importanta?

| val31989 a răspuns (pentru Prezidentul):

Cred ca spaniola.

| siaaaa a răspuns:

Probabil ca spaniola, chineza este printre cele mai grele limbi, iar mulți sunt interesați de spaniola și se învață usor