| clauditzza a întrebat:

Care sunt cele mai bune programe de editat fotografii?

Răspuns Câştigător
| afrodita17 a răspuns:

Http://picasa.google.ro/
pe acesta il am de vreo luna incoace si pot sa spun ca e simplu de folosit si pe masura...linkul pe care ti l-am dat iti ofera posibilitatea sa il descarci repede.si sa stii ca nu ai de ce sa te temi ca nu are virusi... sper sa iti fie de folos!;)

13 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Adobe Photoshop si Corel Draw

| mikey a răspuns:

Imikimi e super tare doar trebuie ca sa-ti faci cont si poti edita ce poza doresti http://imikimi.com/

| Equilibrum a răspuns:

Unul dintre cele mai bune este Photoshop'ul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai des folosit si cunoscut este PhotoShop poate fi folosit foarte usor de cineva care a lucrat doar cu Paint si cu ajutorul unor carti de specialitate si multe ore pierdute in fata lui se pot crea adevarate opere de arta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imikimi, photoscape, photoshope

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gimp draga clausitza gimp si photo scpae

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai bune sunt photoscape, photoshine... te asigur eu...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un progam destul de boon este si ACDSee Photo Editor.Eu sunt multumit de elbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoscape

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoshop cs7happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoscape este super bun si foarte usor de folosit
descarca de aici www.onlyfree.ucoz.com/index/programe_pc/0-25

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine are sa-mi dea si mie programe? pentru editat poze.ma gasiti pe id-ul bubu_roz15batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nusj