| Louise21 a întrebat:

Care sunt cele mai interesante lucruri pentru voi? Dar cele mai plictisitoare? De ce?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Munca, leptopul, masina de spalat si televizorul dar nu uit de consola. Alea care ma plictisesc sant destule sa le zic dar nu are rost.

| Purgatoriu a răspuns:

Ma plictiseste politica, chestiile despre construit case(cum ar fi cati saci de nisip a avut nevoie tata sa faca nu stiu ce I don't want to see) scoala, persoanele care se plang de notele lor.

Imi place sa ma plimb prin diverse locuri pe care le gasesc ca fiind interesante. Arta, muzica, cartile, holocaust, perioada anilor '30-'80...

| TheStory a răspuns:

Sa satu la un film este interesant.
Sa merg la liceu, e PLICTISITOR.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai interesante ar fi: Pc-ul, muzica, dormitul.
Cele mai plictisitoare ar fi: mersul la scoala, profesorii, colegii, si iesitul, indiferent de locatie, ma plictiseste.

Răspuns utilizator avertizat
| MotanuJmekerit a răspuns:

Interesante : Pc, football, pescuit, skanderbang, bicicleta, femeile laughing
Plictisitoare : Munca( putin o plac ), statul in pat, mersul la scoala ( uneori ).

| NuMaCheamaNicicum a răspuns:

Interesante,sa spunem, ca mi se par :
-Trucurile cu carti... - niciodata nu poti intelege unul din prima
-Primele conversatii cu persoanele care devin foarte foarte apropiate
-Unele carti
-Jocurile

Iar cele care ma plictisesc :
-Unele filme - adica sfarsitul e previzibil... ne dam seama cum se termina inca de pe la jumatate,uneori chiar sfertul filmului
-Povestile... adica alea de copii... Ma intreb, cand eram mica, oare chiar nu imi dadeam seama ca pana la urma scufita trebuie sa iasa din burta lupului. straight face
-Conersatiile seci, gen "Ce faci :X kiss? - Bine, tu? - Bineee :Xkiss " si in mintea respectivului *ce sa-i mai ziiic? * Frate, se vede ca nu are chef, lasa-l/o -_-

Mda... stiu ca am facut un roman aici, dar in viata mai si pierzi.Si eu mai trebuie sa dau vreo 5-6 raspunsuri sa devin senior, so laughing