| ghineanamaria a întrebat:

Care sunt diferentele intre creioane colorate bune si creioane colorate proaste? Raspunsul cu cele mai multe diferente primeste funda.

Răspuns Câştigător
| denisia09 a răspuns:

1.Unele au diferenta de pret 2. unele coloreaza intens altele nu 3.cu ce sunt invelite(plastic, lemn)4.cum se vede culoarea, daca vrei sa fie unul bun trebuie sa coloreze cat mai adevarat 5. unele cand le-ai ascutit odata asa raman vreo 10-11 luni altele le-ai ascutit azi maine sunt rupte 6. unele sunt subtiri cat mana, altele sunt ca 3 degete 7. uneleimi deseneaza mie o fundita,dar altele care sunt zgrcite, nu tu, acum sper sa la alegi pe aleacare sunt bune!happyplizz!

2 răspunsuri:
| ghineanamaria explică:

Si care ar fi unele dintre cele bune care coloreaza intens?happy

| Deea852 a răspuns:

Pai: diferenta de pret, unele le ascuti si se rup mereu, unele coloreaza mai intens altele doar se fac, unele sunt invelite in plastic altele sunt din lemn. important e cum se vede culoarea cand desenezi, cat de aprpate de adevar este, ca e culoarea dorita. degeaba e el rosu daca aunci cand desenezi iese portocaliu.ala clar e un creion prost.