| DeeaScumpik a întrebat:

Care sunt emisiunile voastre favorite?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

'' In gura presei '' cu Mircea Badea. Urmaream inainte cu drag si '' Cap si Pajura '' cu Emil Hurezeanu si Cristian Tudor Popescu. Am inteles ca ultima va reveni incepand cu luna octombrie a anului curent. Abia astept. Pentru momentele in care vreau sa ma relaxez urmaresc Seinfeld. Este sacralitatea in comedie. Absolut genial.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

"Neata cu Razvan si Dani" love struck thumbs up big grin (dinti) oh go on
Si "In Gura Presei" e super tare! big grin
Iar inainte mai era si love struck "Duminica in familie" cu Raduleasca day dreaming, pacat ca nu mai exista! sad

| Rukhsandra a răspuns:

In Gura Presei, Copii contra Parintii, Rai dar Buni si cam atat- nuprea ma mai uit la tv laughing

| gabriela a răspuns:

b1 - Oreste si. Nasul!

Răspuns utilizator avertizat
| nekane a răspuns:

Imi plac emisiunile culinare in general, insa "Un show pacatos"este emisiunea mea de suflet. tongue