| cosmin3confuz a întrebat:

Care sunt greutatile la care te vor ajuta doar prietenii adevarati? (mai ales pentru exemplul meu deoarece sunt adolescent )

2 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Faptul ca sunt langa tine atunci cand ai nevoie de ei, te asculta, te sfatuiesc, iti iau aparatea daca intri in belele, iti pot spune cand gresesti.

| MisFit20 a răspuns:

Prietenii sunt cei ce iti sunt aproape cand simti ca numai poti continua, ei iti dau curaj sa continui indiferent de situatie. Si mai ales, cu ei iti petreci timpul liber intr-un mod placut.