| T0T a întrebat:

Care sunt lucrurile pe care nu le-ați da, indiferent de suma de bani care vă este oferită?

Răspuns Câştigător
| KamaSutra a răspuns:

Imi place asta pe care il amhappy n-am nevoie de altul, cateodata noul nu-l poate egala pe cel vechiwinking

32 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Lucruri?
Pai as da toate lucrurile, dar nu as renunta la familie si prieteniwinking
Sau poate as pastra laptopullaughing

| T0T explică (pentru KamaSutra):

Pai îți cumperi unul mai bun pe banii ăia, referitor la laptop. laughing

| T0T explică (pentru KamaSutra):

Frumos să îi dai o valoare sentimentală unui lucru...Și eu am făcut asta cu lănțișorul meu.

| KamaSutra a răspuns (pentru T0T):

Ce lantisor?happy

| T0T explică (pentru KamaSutra):

De fapt nu e chiar un lănțișor. Adică nu știu. În fine e un d-ăla care se pune la gât. L-am luat de la cetatea Râșnov. Ce-i drept mi-a plăcut. Acum sunt alte motive care mă fac să nu mai îl dau jos deloc. Doar când mă spăl, să nu ruginească chestiile alea. Sunt 2 cercuri, o cruciuliță, un triunghi întors cu un craniu și o chestie pe care scrie ceva.

| KamaSutra a răspuns (pentru T0T):

Cand vorbesti cam asa ''sunt alte motive care ma fac sa nu il dau jos deloc.'', imi vine sa-ti dau o palmalaughing
Daca nu spui motivele, mai bine tacibig grin
E foarte frumos la Rasnov, am fost acolo si m-am indragostit de peisajlove struck

| T0T explică (pentru KamaSutra):

Îmi pare rău că am spus asta. Oricum pentru mine înseamnă foarte mult...
Să știi că accept palma.

| KamaSutra a răspuns (pentru T0T):

Ok,imi pare rau
Nu-i nevoie s-o accepti, oricum nu ti-as da o palmahappy
Si eu am un lantisor primit de la cea mai buna prietena, o jumatate de inima, il port de mai bine de jumatate de an si nu l.am dat deloc jos

| KamaSutra a răspuns (pentru T0T):

Imi place asta pe care il amhappy n-am nevoie de altul, cateodata noul nu-l poate egala pe cel vechiwinking

| OoBunnyoO a răspuns:

Prietenii, familia, animalele de companie in viziunea mea nu intra in categoria lucrurilor, deci banuiesc ca ies din discutie. laughing
Dar cartile cred ca sunt lucrurile pe care nu le-as da.

| PedoBarbie a răspuns:

Amintirile.

| syd2 a răspuns:

Buna GreyN!
Nu mi-as da cunostintele pe care le-am acumulat si nu as da valorile mele interne pe care le am sumele de bani sunt importante insa bani poti sa faci datorita personalitatii tale si a vointei tale nu-i numai decat sa dai ceva pentru bani fiindca cum a spus L.N. Tolstoi
" Banii nu ne vor ajuta in mormant
Banii nu ne vor subtitui dragostea
De ce pentru acest praf
Oamenii nu mai sunt oameni "
Sper ca ti-am fost de folos. Multa Bafta.
Semnat PutinVodka228.

| T0T explică (pentru syd2):

Tare nume și imagine laughing Mă întreb cine ești.

| syd2 a răspuns (pentru T0T):

Buna GreyN!
Intrebarea e una complexa care nu necesita raspuns. Ma enerveaza acest emoticon. "laughing"
Semnat PutinVodka228.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Agrafele,cerceii si testele de la mate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru bani, le-as da pe toate. Dar daca nu primesti nimic...am plans cand mi-a aruncat sora-mea cardul de telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le-aș da pe toate dacă ar fi vorba de mulți bani.

| Drolja a răspuns:

Ţâţele.

Răspuns utilizator avertizat
| spiridus25 a răspuns:

Eu nu as renunta la persoane dragi si la telefonul cu muzica.

| T0T explică (pentru vaporwave):

Bun răspuns și frumoase unghii.

| syd2 a răspuns (pentru vaporwave):

Buna!
Sau esti fata sau un baiat cu unghiile vopsite.
Semnat Putin Vodka 228.,

| Mieeez666 a răspuns (pentru vaporwave):

Mișto bejuteria aia. laughing
Și de unde ai paharu'?

| vaporwave a răspuns (pentru T0T):

Fain avatar
Asculti Gorillaz?

| vaporwave a răspuns (pentru Mieeez666):

De la ceva bautura, si mersi
Imi place avatarul, apropo

| T0T explică (pentru vaporwave):

Da, poți să îți dai seama dacă privești playlist-ul meu.

| Mieeez666 a răspuns (pentru vaporwave):

Mulțam. Băutură, huh?

| IonutCG90 a răspuns:

Trup minte și suflet.

| Anna121 a răspuns:

Chitara happy

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Prietenii nu i-as da. Nu am niciunul acum dar daca as avea nu i-as da pe nimic.