| Lolliopop a întrebat:

Care sunt melodiile voastre preferate? Vreau si eu melodii mai vechi.plss...foonda:*

Răspuns Câştigător
| DmnProfesoara a răspuns:

Spin-Ploaia
Spin-Nu e nimeni pe drum
Leona Lewis-I will be
Leona Lewis-Yesterday
Kelly Clarkson-Because of you
Britney Spears-I'm Not a Girl, Not Yet a Woman
Tokio Hotel-Automatic
Mandy Moore-It`s gonna be lovelove struck

Pwp:*:*...si daca` se poate chiar as vrea sa`mi spui si tuh ctv din mel. tale pref.winking

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......u-uitat-o/

Gasesti aici multe melodii frumoase. Auditie placuta!

| cristi202 a răspuns:

ATB - Black Nights
Europe - Carrie
Eagles - Hotel California
Placebo - Twenty years
Phill Collins - Another day in the paradise
Scorpions - Wind of change
Status Quo - You're in the army
Richard Marx - I'll be waiting for you

| cicilica a răspuns:

Sinead o'connor-nothing compares to you [nimic nu se compara cu tine] o melodie care se duce la inima. cred ca e destul de veche

http://www.youtube.com/watch?v=JQv4Ue3hUM8

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Frank Sinatra-For once in my life, I get a kick out of you, I got you under my skin. Billy Idol-Sweet Sixteen, Speed, Rebel Yell

| Petronela a răspuns:

Doddy-Bibelou,alex-doar ea,alex-iti multumesc,nane-ca o stea,puya-vip,puya-undeva in balkani,puya-change,puya-doamna si vagabontul,puya-sus pe bar,nane-de c***t,nane-ganduri la miezul noptii,nane-doar o sansa,nane-mi-e dor,nane-proaspat casatoriti,alex-secret discret,crazy win-spune-mi adio,alex-ce ti-as face,andra-colt de suflet,bug mafia-hai cu mine etc...fundita?

| quintron a răspuns:

Depinde ce melodii vrei? id-ul meu este dan38paul poate gasesc si pentru tine ceva

| Senga a răspuns:

Alice Cooper- Poison, Dirty Dancing Soundtrack- Time of my life, Carla Bruni- Quelq'un m'a dit... sper ca ti-am putu fi de folosbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O-zone - oriunde ai fi
http://www.youtube.com/watch?v=czPVBDXC1go

O-Zone - Crede - Ma
http://www.youtube.com/watch?v=Lj8EQlWhGAw&feature=related

O-Zone - Printre nori
http://www.youtube.com/watch?v=W1TfnOXRXIs&feature=related

Cand cel mai bun prieten s-a mutat am plans enorm pe aceste melodii!

| Lolliopop explică:

,, girl''... wow:O.astea imi plac mie acum.Pe bune, chiar toate:X