| Gise a întrebat:

Care sunteti pe cosmote si ma puteti ajuta... Vreau sa vorbesc cu cineva de la cosmote sun la 1234 si nici cum nu vine operatorul, stiti alt numar sau cum sa ajung sa vb mai repede cu un operator?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Telefon contact: 021/404.1234 şi 0766/121.234, apelabil din orice reţea sau www.cosmote.ro
Succes.
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

| faranume a răspuns:

winking

| Gise explică:

La 133 imi zice ca nr nu este in serviciu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce sunai la 1234 apasai pe 1 -romana si apoi apasai 0...4...3.am nimerit si eu de cateva ori ca sa nu mai stai sa asculti robotii dar s-a schimbat... ssi am stat si eu 15 minute sa ascult din nou robotii dar i-am injurat ca nu am putut sa gasesc meniu cu intratul in direct cu un operator