| raducu a întrebat:

Cat de des cititi carti? Si ce fel de carti va plac?

Răspuns Câştigător
| Snicker a răspuns:

Buna,
Eu citesc in fiecare seara, depinde si de carte daca imi place.
Cel mai mult imi plac sf-urile, fantasy, romance si politiste.
Nu-mi plac cartile "plictisitoare"(asa mi se par mie), gen Morometii, Baltagul, Mara, etc, etc.Nu mi-au trezit niciun interes sa le citesc, doar ca au fost obligatorii la scoala.
Tu cat de dec citesti? Si ce genuri.Raspunde si tu.
Papa,

2 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

O carte la 2-3 zile, depinde câte pagini are. Din păcate pentru mine şi pentru finanţele mele, îmi plac mai multe genuri- SF, fantasy, poliţiste, horror, clasici, thriller, romance, citesc orice, oricât, oriunde...

| nutzu' a răspuns:

Pai citesc des intrebarile de pe TPU.
Cartile mele preferate sunt cele virtuale...cu pixeli!