| AvalohAlyn a întrebat:

Cât sunteți de fericiți și cât sunteți de nefericiți în viața?

7 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Mne, e ok cat de cat.
Exista niste chestii care nu-mi plac, dar cel putin aparent, o duc foarte bine.

| Sofer a răspuns:

Foarte putin fericit. pentru ca viata e nedreapta si complicata.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Pe undeva la mijloc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel ca tine sa stii, noi suntem suflete pereche.

| Helper07 a răspuns:

La ce-ti va folosi sa afli cat de fericita e o persoana pe care n-o cunosti? Asa... ca sa vezi cat de multi sunt fericiti si cat de multi tristi. "Cine se increde in Domnul este fericit." Eu stiu asta, totul tine de vointa mea.

| VictorJulien a răspuns:

Sunt in mormantul fericirii

| Atlantic007 a răspuns:

Cand sunt sanatos sunt fericit.