| titi123 a întrebat:

Cat timp iti ia pana te obisnuiesti cu ceva nou?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

30 de zile

| RainmakerX a răspuns:

Depinde...daca este vorba de o persoana noua prin preajma mea atunci ma acomodez destul de greu 1-3 luni (sunt o persoana dificila)dar daca este vorba de un obicei nou sau ceva de genul atunci ma acomodez destul de repede daca fac acel lucru regulat (zi de zi).

| AirănMeidăn a răspuns:

destul de putin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde

| Kenya a răspuns:

Depinde de situatrie, in mod normal nu asa mult.

| AlissBrie a răspuns:

Depinde de situatie.

| Mihaelagirl a răspuns:

Nu prea mult.

| sebiutzu12 a răspuns:

Nu iti putem spune exact cat iti ia...
Depinde despre ce e vorba, dipinde de varsta ta, depinde de cat de isor de acompdezi cu lucrurile noi, sunt mult factori, cel mai bine, e sa completezi cu un raspuns privat sau la mesaj si voi in erca sa te ajut
O zi faina

Sebi,