| AnaEindragostita a întrebat:

Cate coduri avem nevoie pentru a castiga un psp la kubeti.com?

13 răspunsuri:
| Ralucutsa a răspuns:

Nu mai crde in promotiile astea
Nu mai stiu cum sa te ademeneasca sa le iei produsele

| Elmma9 a răspuns:

| ..pYtBulL.. a răspuns:

Un prieten de-al meu a castigat la acel concurs un PSP si a bagat doar 40 de coduri dar a fost si foarte votat. pungile le cumpara sau ce isi mai lasau colegii prin banca(colegii isi las in banca vreo 5 pungi de Kubeti pe zi)

| ..pYtBulL.. a răspuns:

Fundaa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mars

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe ha ha ha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ralucutsa te bagi la ceea ce nu sti. in primul rand eu am castigat un psp si este super. te suna si iti spune sa te duci sa iei paketul de la bucuresti.(nu prea stiu ff multe ca tati a rasp la tel si el a fost sa ia coletul big grin) aaa si ai nevoie de cate coduri poti sa strangi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cate bungi de kubeti trebuie sa mananc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

100. 000. 000 de coduri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce cod?

| silvia2010 a răspuns:

Pai. cred ca vreo 10-20 de coduri rolling on the floor...nu stiu dar multe oricum