| blue97 a întrebat:

Cate funde trebuie sa ai exact ca sa devii expert TPU? Si se intamla automat sau cum? Trebuie sa faci ceva cand ai numarul respectiv de funde?

mersi anticipat...

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Titlul de expert TPU nu se acorda numai dupa numarul de funde. Trebuie sa ai multe raspunsuri corecte si folositoare, in cateva domenii, o activitate de cel putin 2 luni, cel putin 500 raspunsuri etc si daca echipa TPU va aprecia activitatea ta si va considera ca meriti iti va acorda titlul. Poti vedea la COMUNITATE cum stau cei care au titlul de expert. Succes!

2 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Uite ca te ajut eu, citeste aici http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente si ca sa fii expert nu trebuie sa ai doar sute de funde(asta din cate stiu eu)

| blue97 explică:

Vreti sa ma ajutati?