| metonst54 a întrebat:

Cate ore stai zilnic in fata calculatorului? In timpul scolii si in weekend(pentru. cei cu job la munca si acasa)

5 răspunsuri:
| Lumy a răspuns:

Azi am stat toata ziua(aproapehee hee)in timpu saptamanii nu prea

| goust22 a răspuns:

Stau cam peste 10 ore in fiecare zi...chiar si mai mult...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stau destul de mult...
Cateodata chiar si 8-9 ore pe zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate in mod regulat stau peste 8 ore pe zi (lucratoare). Doar lucrez full-time in domeniul Internet si Date...
In afara programului de munca nu stau mai mult de o ora pe zi si asta in medie!

| wolverine a răspuns:

Cred ca stau mai mult decat cat dorm sau merg la munca, asta inseamna cam 6 ore cand muncesc si vreo 14 cand sunt liber.