| DaciaRomania a întrebat:

Câte pahare de suc (orice suc, nu contează) consumați de obicei pe zi? Eu doar unul (1)!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici unul!

| J0B0MAT a răspuns:

Consum cam un pahar, în general suc de fructe făcut în casă, ori smoothie.Foarte rar un pahar de suc din comerț.

| Dragobeta a răspuns:

Eu niciunul.

| LisaJulie a răspuns:

2 pahare dar nu suc acidulat ci fuzetea și lipton de ceai verde în special

| BobTheCat a răspuns:

Sincer, 0. Poate unul sau doua la ocazii speciale sau cand am musafiri, dar in rest, nu prea. Prefer apa sau ceaiul happy

| MihaiMB a răspuns:

Foarte rar beau 2-3, doar dacă ştiu că este suc stors din fructe.