| Eusinimenialtabuzz a întrebat:

Cate parfumuri aveti acum intotal? Eu am 23 happyhappy

Răspuns Câştigător
| AliceHappyGirl a răspuns:

Unul singur si cand mi se va termina tot pe acesta mi-l voi cumpara asa cum mi-l cumpar de cel putin 4 ani. Pentru ca asa este normal. Sa ai un singur parfum care sa te reprezinte, care sa fie mirosul tau, unicul tau miros. Cand cineva va simti parfumul tau sa isi aduca aminte de tine.

3 răspunsuri:
| dalila a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum am unu singur, Miss Dior Cherie.
Dar nu imi mai place asa mult deci ma voi da pe Life care si ii voi urma sfatul lui AliceHappyGirl, imi voi pastra un singur parfum pe care il voi folosi mereu.

| tpu1984_5947 a răspuns:

23? Eu am vreo 5 din care 4 cumparate de pe aoro.ro. Dolce & Gabbana Light Blue e preferatul meu.totusi 23? oau!