| anonim_4396 a întrebat:

Cateodata noaptea visez ceva o intamplare si maine, peste o saptamana sau chiar o luna mi se intampla.Stiu ca se numeste dejavu dar ma cam sperie chestia asta.De ce mi se intampla?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Pentru ca esti inca copil si inca nu ti-e sufletul alterat de noi experiente, spiritul tau e curat.
O sa treaca in cativa ani.
Nu te mai speria, accepta.

1 răspuns:
| Adixuuu a răspuns:

Asta se intampla pentru ca esti inca copil nu te speria chiar poti profita de asta poti evita evenimente neplacute daca stii ce se va intampla. stai linistit o sa treca