| bibubibucilescutascescu a întrebat:

Cati experti TPU sunt aici?

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Dă click pe "Comunitatea" şi începe să ne numeri, n-am avut niciodată această curiozitate...

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Daca mergi pe "comunitatea" sus pe prima pagina poti sa vezi care sunt, pana la pozitia 100 din clasamet.

| asdgfhresry a răspuns:

Si cu tine acum, apuca'te sa numerihee hee

| demonangel37 a răspuns:

Da-ti seama din 2008 si pana acum cam cati experti au fost cred ca in jur de 30 poster si mai putin

| KaKa_2508 a răspuns:

Aici sunt 52 de experti TPUwinking

| Eu_3088 a răspuns:

In momentul de fata sunt 51 de experti
http://www.tpu.ro/useri

| Eu_3088 a răspuns:

@anelaubed daca te uiti mai atenta sunt niste sageti portocali acolo
Le vezi?
Deasupra! Utilizatori suspendati
Daca apesi pe prima (dreapta iti arata de la 100-200)...si tot asa pana la 45318

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multi, mult prea multi. Acest tittlu nu este nici pe departe ceea ce s-a dorit a fi, a devenit un mod de a atrage atentia unor utilizatori, un scop pentru a ramane pe site.