| Ana a întrebat:

Ce alegeti: calculator sau laptop, dc?

17 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Calculatorul, pentru ca eu nu prea am cum sa-l scap pe joslaughing.

| OanaG a răspuns:

Ambele.happy

Pentru ca sunt foarte bune, laptopul poate fi luat oriundebig grin

| Alisa a răspuns:

Laptop, deoarece sunt multumita de el, nu ocupa mult spatiu, pot sa il iau cu mine daca am vreo treaba, si acesta mi-a fost recomandat de toti cei care lucreaza in acest domeniu.

| Klara a răspuns:

Laptop, evident. Daca ma duc la tara la buna-mea sa am ce manevra, ca doar nu o sa car un calculator cu minelaughing

| AvalohAlyn a răspuns:

Calculator.Sunt obisnuit cu el si cred ca nu am nevoie de laptop.Am caracteristici foarte bune la calculator.

| TheToxicNightmare a răspuns:

Calculator-e mai mare.laughing

| SufletDeCopil a răspuns:

Laptop.de calculator m-am plictisit big grin

| Kqzu97 a răspuns:

Eu am si laptop si calculator, imi place mai mult laptop pentru. ca e mai la indemana cand pleci la tara, sau in vacante, ai internet portabil si nu se umple de praflaughing il poti muta usor unde vrei, si are tot incorporat(tastatura, microfon, mouse, camera web, difuzoare)

| adytzukrose a răspuns:

Laptopul e bun ca e portabil dar e mai sensibil, adica daca de strica.caput.daca stai la casa ta e bun Pc-ul, dar daca stai in chirie e bun laptopul(iti vine mai usor cand te muti)

| .LoLo. a răspuns:

Laptopul [mie de exemplu imi plac laptopurile alea micute] pentru ca desi sunt mai scumpe le poti duce cu tine oriunde.se conecteaza la net fara cablu.chatterbox.mrg.ai prins ideeawinking

| ilovemusic a răspuns:

Calculatorul deoarece m-am obisnuit cu el si chiar daca am laptop, tot la calc e mai confortabilbig grin.

| want2bMajestic a răspuns:

PC acasa... notebook in calatoriiwinking

| deeeeeebora a răspuns:

Laptop pentru ca este mobil, il poti transporta ori unde, ceea ce pentru noi elevii/studentii este un lucru foarte bun. ex:cand esti racit te mai rasfeti si tu pe mess dar in patwinkingsanatate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calculatorul pentru ca este mai bun ( din cate stiu eu ).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laptop sa pot sa vb din pat laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laptopul pentru ca m-am obisnuit cu el?(ca inainte stateam pe calculator)

| B.A. a răspuns:

Laptop pentru. ca e portabil si e mai util.(desi este mai scump)