| pwp a întrebat:

Ce alegeti? Vodafone, Orange sau Cosmote?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Vodafone

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Toate trei!
Pa, pa.

| Cσσкiє a răspuns:

Cosmote. Au oferte mult mai avantajoase decât celelalte două, părerea mea. Am semnal mereu, se aude bine...

| matadoru a răspuns:

Am fost la inceput la Vodafone, toate bune semnal excelent se aude f bine, dar am gasit o oferta la Cosmote avantajoasa cu multe minute si SMS-uri. Dar chestie f nasoala la cosmote e ca semnalul e f f slab in resst n-am ce sa spun.

| mymy a răspuns:

Orange!

| Irina117 a răspuns:

Orange

| DeDii a răspuns:

Orangetongue

Răspuns utilizator avertizat
| madia a răspuns:

Toate au plusuri si minusuri.
Cred ca aleg prima varianta...

| FineBroAndy a răspuns:

Cosmote big grin

| Alexandra1304 a răspuns:

Cosmotebig grin:p

| mhg a răspuns:

Vodafone

| alessutz11 a răspuns:

Eu sunt pe Vodafone, dar Cosmote mi se pare mai avantajos, are oferte mai atragatoare, iar telefoanele... drooling As vrea eu sa le am pe toate laughing

| kiss ya' a răspuns:

Orange e cel mai fain...winking

| Mady_1319 a răspuns:

Vodafone.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EU am Vodafone si Cosmote.si sunt multumitahappy

| victorrdg a răspuns:

Vodafone, foloseam inainte s cosmo dar mi s pare mai populara iar in ultimu timp au oferte super