| anonim_4396 a întrebat:

Ce alegi dintre : comedie, drama, actiune, thriller si romance?

Răspuns Câştigător
| costymaximus a răspuns:

Comedie, sa ne descretim putin fruntile intr-o perioada mai dificila ca cea din ziua de azi.

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Comedie clarhee hee
Si daca e cu Jim Carey e si mai binelove struck

| Bacemi a răspuns:

Romance oricand. Sunt un romantic incurabil.

| Silvia a răspuns:

Sa le pun in ordine...
1.Comedie
2. Drama
3.Romance
4.Actiune
5.Thrillerbig grin

| andreea7520 a răspuns:

Comedie, îmi place să mă uit cât timp sunt cu prietenii, avem pizza, suc, popcorn, e perfect laughing cât sunt singură prefer dramă şi thrillerhee hee

| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

Hmm. Depinde si de film. Insa cred ca as alege o comedie, imi place ca'mi aduce zambetu' pe buze chiar si in cele mai grele momente. Si romance imi place la nebunie, mereu cand sunt plictisita ma uit la un romance laughing mai ales daca e de planshappy!

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

SF, horror psihologic.

| ByLoREDaN a răspuns:

Cu siguranta orice film are sensul luiwinking ca si cartile big grin. Eu ma uit des si cu placere la o comedie dar asta nu inseamna ca o alegwinking. Depinde de dispozitie, de persoana cu care esti de perioada si de loc happy nu e usor sa decizi happy. Ceva de genul muzicii happy

| alex:) a răspuns:

Drama, comediebig grin

| mihaela_7915 a răspuns:

Actiune.thriller si romance.

| YoAnNa a răspuns:

Toate, dar mai putin thrillerwinking

| Diana7383 a răspuns:

1. drama
2.romance
3.thriller
4.comedie
5.actiune

big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toate infara de actiunebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi thriller, drama si romance.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Drama, comedie big grin