| anonim_4396 a întrebat:

Ce altceva mai bun de facut ar putea avea cineva sa nu se duca la concertul Lady Gaga?

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Ar putea sa spele geamurile casei!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar putea sa spele veceuri!@*** lady gaga! sxi obsedatii care o asculta intr-una.

| FeliciaCorinaA a răspuns:

Ca sa iti spun (scriu) sincer, concertul Lady Gaga trebuie vazut o data in viata (daca il vezi si a doua, inseamna ca sigur ai o problema). Poate nu este fanul acestei cantarete. Eu sa fiu sincera, as prefera concertul trupei Holograf (pe care i-am auzit live de cel putin 6 ori) in locul unui concert cu Lady Gaga. Daca este baiat, participarea la concertul ei ar spune ca e gay si niciunui baiat straight nu ii place acest lucru. Lucrurile pe care le-ai putea face in loc sa te duci la concertul Lady Ga-ga:
- sa citesti o carte
- sa iesi undeva unde se asculta muzica buna live
- sa stai cu familia, cu prietenii, cu iubita intr-un loc in care nu se transforma o nebuna nonhetero
- sa te duci la cinema
- sa dormi
- sa mananci o pizza

| FeliciaCorinaA a răspuns:

Pentru ca primul concert ar fi o experienta pe care nu as vrea sa o repet. Trebuie sa recunoastem, Lady Gaga e ciudata rau si pe mine ma inspaimanta. Cine imi spune ca daca ma voi duce, nu va arunca o bucata de carne cruda in mine?

| FeliciaCorinaA a răspuns:

Nu e copilul meu. E fratiorul. Si asa cum ai putut sa te uiti la poza de pe profil nu ar fi stricat sa te uiti si la data de nastere, asa pentru a fi mai bine informata, nu?