| BlackDarkAngel a întrebat:

Ce animalus de companie va place cel mai mult? Dintre caine si pisica. De ce?
Mie imi plac pisicile, le iubesc :X

5 răspunsuri:
| CrysaCrysy a răspuns:

Buna!
Mie imi plac pisicutele mult!:X:X:X Am una mica alba si pufoasa rau! O iubesc.

| Clarissaaz a răspuns:

Ahhh eu iubesc pisicile love struck:X Sunt asa drgaute pufoase scumpe...le iubesc daca a facebook scrie Pisicute Dulci e pagina mea :X

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Sincer? Eu iubesc mai mult animalele fara stăpân, cei necajiți. Mai ales câinii maidanezi. Iubesc tot ce nu iubesc altii. Ăsta e defectul meu.

| Kamwiiiiiiiii a răspuns:

Mie imi plac cateii. Deoarece cateii sunt cei mai intelegatori. Si pisicile sunt. Fiecare are un preferat. Mie imi plac cainii deoarece pur si simplu sunt adorabili love struck Pisicile tie iti plac deoarece tu te simti bine
Fiecare cu parerea sa love struck

| BlackMillFan a răspuns:

Cainele pentru ca iti este mereu alaturi chiar daca te porti urat cu elhappy de asta e si cel mai bun prieten al omului. Am avut si eu pisica si ma trezea la 5 dimineata ca imi manca degetele de la picioarelaughing.