| BRG a întrebat:

Ce ar trebui să fac pentr u a mi fi șterse de tot întrebările la care a m primit deja răspuns, cît și răspunsurile mele date altora, vă rog de 3 zile chiar nu se poate face nimic?

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Pentru ştergerea unei întrebări trebuie să soliciţi asta la Contact (vezi sus în capătul paginii). Răspunsurile, din câte ştiu, nu se pot şterge, chiar dacă îţi anulezi contul, acestea vor continua să existe pe site, doar că vor figura ca răspunsuri date de un anonim.

2 răspunsuri:
| Spintecatorul a răspuns:

Doar daca iei ban. straight face

| ela23nice a răspuns:

Da pe delete