| andrei123 a întrebat:

Ce are imprimanta mea daca imi apare check ink u051 col? Va rog ajutati-ma pentru ca imi trebuie maine un referat si nu am de unde sa-l trag daca nu imi merge imprimanta!

5 răspunsuri:
| alex2009 a răspuns:

Poate a facut scurt cartusul schimba cartusul cu unul nou si vezi daca merge si eu am un HP si am patit si eu ceva de genul.

| pam_pam a răspuns:

Trebuie sa iti iei cartus nou.winking

| DexTer a răspuns:

Cred ca nu mai ai tus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt in situatia ta. am cumparat pe ala negru dar mil cere si pe cel color. off nu costa imprimanta cat costa cartusele laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a dus cartusul color. Nu merge incarcat decat de 4 sau 5 ori, si trebuie sa scoti macar 1 rand color pe saptamana.