| Ana a întrebat:

Ce as manca o felie de pepene rosu (sau mai multe big grin) drooling, voi nu?

6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Se mai gasesc la Supermarchet.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu.
Eu as manca portocale...

| viatadecacatt a răspuns:

E bine ca mi-ai facut pofta =pe~
Si mai ai si in poza pepene.
As manca, dar de undelaughingca de fiecare data cand vine vara zic ca mananc mult pepene si cand trece am impresia ca nu am mancat cat sa ma saturlaughing)

| Lary a răspuns:

Mi-ai facut pofta! Am pofta si de banana si kiwi...noroc ca am...laughingacum na...asteapta sa vina vara sa iasa pepenii.

| bruneta_9895 a răspuns:

E bine ca mi-ai facut poftawinking
asi manca acum...mai ales ca ai in poza pepene. dar de unde?

cand o sosi vara mananc multi pepeni pentru cele 2 anotimpuri

dar vad poate se gaseste la peny

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wwaaahh crying sunt alergica la pepene rosu sad sau la lubenita cum se spune la mine in oltenia sad tu o sa mananci vara sau primavara sau peste o saptamana doua, dar eu deloc crying big grin ce nedrept

Mult succes kiss