| Dedeutza2o1o a întrebat:

Ce as putea scrie intr-un ziar cu subiect educativ? Funda + vot.

3 răspunsuri:
| Malphas a răspuns:

Biografiile unor scriitori, despre proiecte ca Salvati copii, World Vision, recenziile unor carti, filme, scrise de tine, sau luate de pe net, creatiile elevilor (poezii, compuneri, etc), o rubrica pentru dezbateri (scrii o tema, iar in numarul urmator, mailuri primite de la cititori pe tema respectiva) si multe, multe altele. Trebuie sa-ti pui imaginatia la treaba. Bafta cu ziarul! Sa fie intr-un ceas bun.

| Borgir a răspuns:

Teme educative(scoala, salvarea planetei etc)!

| ozulll a răspuns:

Poti face campanie anti-etnobotanice in randul elevilor