| beautiful a întrebat:

Ce ati dori sa deveniti?

(ma refer la cariera)

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Criminalist big grin - este o meserie foarte inteesanta care iti ofera multe avantaje.

| Roxy a răspuns:

Pfff...Am vrut sa fiu tatto artist. da in bistrita cam greu...
Am vrut sa fiu Dj...am vorbit si puteam sa imi fac rost de un mixer.inca mai sper...
Acum vreau sa devin dentist sau medic legist(sunt la bio-chimie si am shane mari)
Pe langa medic mai am o meserie asigurata de la varsta de 10 ani coregraf...(Fac dans sportiv), Antrenor si arbitru...
atata timp cat o meserie o faci cu placere si nu ti groaza sa mergi in fiecare zi acolo poti sa faci bani si sa fi multumithappy

| Irina117 a răspuns:

Poate medic.
Sau avocat.
tu?

| Kqzu97 a răspuns:

Deejay, Cantareata, Designer de interior, stilista... Dar cred ca Dj. Tu ce vrei sa devii?

| KimY a răspuns:

Designer(stilista), profesor universitar sau avocata!

| dropdead a răspuns:

Inainte imi doream sa devin tattoo artist dar cum in Romania nu prea are succes asta, acum ma gandesc sa devin translator la ambasada. Oricum am doar 15 ani jumate deci pana o sa termin liceeul si altele o sa ma mai razgandesc.