| chupa a întrebat:

Ce ati face cu un miliard de dolari? big grin

Răspuns Câştigător
| pedaladeacceleratie a răspuns:

I-as dona unor centre de copii. Pot sa traiesc si fara 1 miliard de dolari.

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

N-as avea cum sa am atata banet.Matusi batrane bogate, fara mostenitori in pragul mortii n-am, bafta la ghicit numerele de la loto n-am avut never si desi m-a cautat norocul mereu a nimerit mai mereu cu o usa mai incolohee hee

| OanaG a răspuns:

Pfaii da ce n`as facelaughing), pacat ca nu`i ambig grin

soothe
| soothe a răspuns:

Nu te ajuta la nimic sa stii.

| T30D0RA a răspuns:

Eu le-as da parintilor, nu am ce face cu atatia bani, daca am nevoie cer de la ei si gata. laughing

| Atotstiutorul a răspuns:

As face 2miliarde de Euro!

| bunker a răspuns:

Sex, drugs and rock & rolllllll

| SweetPrinces a răspuns:

In primul rand mias cumpara o casa pentru mine, mias ajuta parinti, si as ajuta si azilu de handicapati,

| Seline a răspuns:

Mi-as deschide o afacere si i-as inmulti.

| ani63 a răspuns:

Eu as construi un spital unde sa aiba acces toate persoanele cu venituri mici, someri, oamenii strazii, si un camin pentru toti copiii orfani din Romania.
Nu sunt sigura ca ar fi suficienta suma respectiva, si mi-as pastra si la nepoti ceva desigur, mi-ar placea o casuta nu prea mare asa mai cocheta cu gradina plina numai cu flori ...visuri,visuri...hmmm!

| NEC a răspuns:

Vise big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta da suma... Ma impresioneaza asa putin, ca unii intrebau cu un milion(care e un fleac).
Ce nu as face... Probabil mi-as cumpara o multime de case pe unde n-am apucat. O intreaga insula mi-as cumpara si as ramane acolo. Restul am nu mai imi trebuie nimic happy Iar restul de bani i-as dona unor fundatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer sa-i am mai intai si dupa aceea sa ma hotarasc ce-as face cu ei.In orice caz; i-as cheltui cu caphee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat?:O:O Daca nu sunt doua, tot degeabalaughing>