| SADAS a întrebat:

Ce ati face daca ati merge in America?
Ce ati manca?
Ce ati aduce de acolo?

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Daca as avea sansa sa merg in America, as vrea sa vizitez Alaska, o peninsula care ma fascineaza, si as privi peste ocean sa vad daca zaresc Russia.As voi sa gust vestitul lor unt de arahide si sa inteleg cum prepara painea cu usturoi dupa care par a se da in vant. Iar de adus, as aduce o sticluta cu apa din vestitul gheizer din parcul Yellowstone.

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Aş rămâne acolo. Cu mâncarea mai încet pentru ca este ieftină şi majoritatea sunt obezi acolo. V-aş trimite de acolo multe salutări şi urări de bine.

| Vizitiul a răspuns:

Nu as manca, amice. As merge pe plaja (Hawai) si m-as destrabala cu femei si bautura, acum pana sunt in putere.
As aduce un pumn de nisip de pe plajalaughing.

| fiore a răspuns:

As vizita, nu stiu, multi dolari!

| delisha_5380 a răspuns:

Daca as ajunge acolo cu siguranta nu mas mai intoarce vreodata... iar de mancat nu stiu ceva comestibil oricum