| ElySa a întrebat:

Ce ati face daca ati sta la calculator si ar fi ora 3:00 ( dimineata ) si de pe hol s-ar auzi sunete ( ciudate ) si v-ati uita pe hol si a-ti vedea o umbra care are o forma neregulata si care se aproape misca si restul din casa dorm? P. S : nu mi s-a intamplat mie, i s-a intamplat unei prieten de revelion. straight face

3 răspunsuri:
| deeitza a răspuns:

Pai sfatuieste-o cand se mai intampla spune-i sa se culce si sa nu mai bage in seama

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

As lua un cutit din bucatarie si " ce faci umbro aici, la ora asta " laughing

| xPinkuux3 a răspuns:

As tipa cat m`ar tine plamanii laughing. big grin