| Nita a întrebat:

Ce ati vrea sa primiti de la prietena/prietenul voastra/vostru?

Răspuns Câştigător
| funnygirl a răspuns:

Un "te iubesc"spus din inimalove struck

5 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Incredere.

| carminaburana43 a răspuns:

Daca iubirea e data, doa mult calm si liniste in viata de zi cu zi si in rest cite o floare(trandafir) venita din inima la aniversari.De exemplu 8 martie sau ziua de nastere.

| HBK a răspuns:

As vrea sa primesc cat mai multa iubire si sustinere din partea ei. Ea e totul pentru mine.

| Nişka a răspuns:

Ceva facut din suflet, nu conteaza cadourile conteaza sa ma iubeasc, sa ma pretuiasca si sa aiba incredere in mine asa cum sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Absolut nimic. Nu imi plac cadourile.