| syme a întrebat:

Ce băutură alcoolică vă place și cum stați cu „porțiile"?

3 răspunsuri:
| Roxy a răspuns:

Vodca Neagra(are o usoara aroma de afine)se bea cu Redbull si 2 haribo cola in pahar.si e la fel de tare ca si astealalte gen stalinskaya
Imi mai place Jack cu Redbull sau colabig grin
Sau Vodca cu cola sau suc de portoclale(portocale simple sau portocale rosii)
Imi place si vinul Demi-dulce:X
Si cateva Cocktail-uri facute bine nu suc de portocale putin topping de capsuni si 20 de grame de vodca...ala nu e cocktail in opinia meabig grin
Depinde de pentrecerea la care merg sau cat de bine dispusa sunt si de posibilitati binenteles(ca daca are numa bere nu am bag straight face)
Duc cam 60 de vodcabig grin Dupa aceea sunt pilita bine dar constientalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea consum alcoolbig grin, desi foooooarte rar cand mai merg prin vre`un club, o data pe anoh go on sau de 2 ori...beau Jack` cu Cola... da` doar asa "de impresii" vorba aia.laughing ca nu-s adepta alcoolului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Berea, vinul etc... un doua pe zi