| Biir a întrebat:

Ce cadouri oferiti profesorilor si profesoarelor de Craciun?:X

2 răspunsuri:
| niknip a răspuns:

Diriginta noastra e de parere ca nu trebuie sa le dam profesorilor cadouri de valoare mare[costisitoare] ci ceva simbolic.
Le dam cate o felicitare frumoasa in plic si eventual profesoarelor flori.
Idei de cadouri : bijuterii [cercei, coliere, bratari] parfumuri, flori.

| OmuVerde a răspuns:

Salut! Poti sa-i impresionezi cu un cadou ecologic de la Greenpeace Romania : http://www.greenpeace.org/romania/shop, pixuri din hartie si plastic reciclat (3 lei/buc), semne de carte cu vapoarele Greenpeace (1 leu/buc), tricouri (30 sau 70 de lei), brelocuri (15 lei/buc), sireturi personalizate (5 lei /metrul). Pentru fiecare comanda primesti stickere si calendare de buzunar pe 2011 imprimate pe hartie reciclata.