| DeliaaaMary a întrebat:

Ce cadouri se pot face dirigintei? Avem banchet si nu stim ce cadou am putea sa-i luam cu totii in grup, aveti niste propuneri va rog?

Răspuns Câştigător
| VoiceWithin a răspuns:

O poza cu toti elevii si diriginta voastra
Un inel
Un colier
Un parfum fin
Un telefon rolling on the floor
O brosa din aur
Un sal
Niste cercei din aur
thinking destul de greu sa te decizi

5 răspunsuri:
| nestlebaby a răspuns:

Noi i-am luat dirigintei noatre la vremea aceea un lantisor de aur cu cruciulita. un coleg parca i-a adus o pisicuta happy sper ca ti-am fost de ajutor.

| JustMusic a răspuns:

Si clasa mea e in aceias dilema

si pentru nebunatika n uavem atatia bani e crizalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un parfum si un ursulet maree.

| roxy16 a răspuns:

Bunabig grin si eu am cam aceeasi problema. dar eu am diriginte. si nu avem nici o idee ce cadou putem sa ii luamlaughing ceva idei va rog?

| andreea165 a răspuns:

Noi i-am luat un laptop. Tu poti incerca ceva mai deosebit...