| kagome_8372 a întrebat:

Ce cantareti talentati din america mai sunt in afara de demi lovato, miley cyrus, jonas brother, ashley tisdale si selena gomez?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| paramore a răspuns:

Ti-i zic cei pe care iy asc eu:rihanna, beyonce, 50cent, ashanti, ja rule, r.kelly,keri hilson, j. timberlake, si muuuuuuulti, muuuuulti altiiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea stiu

| iuliasistrify a răspuns:

Pai mai ii si: adam lambert, pink, madonna, rihanna, lady gaga, kin of leon, rouge morgue, justin bieber, black eyed peas, lil wayne, mariah carey, leona lewis, beyonce, 50 cent, shakira, avril lavigne, taylor swift, taylor monson, trace cyrus(fratele lui miley), gwen stefany, asley green, kesha, cristina aquirela, brithney spears, tayo cruz, green day, timberland, justin timberlake, katy perry, eminem, the prety reckles, pixie lott, metalica, usher, cris brown,