| DeeaMd a întrebat:

Ce coduri are jocul chicken invaders 3 christmas edition, cine stie?

2 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Cand intri in joc, la meniul principal dai la Options--->Gameplay si bifezi casuta "Allow cheats".
Dupa asta incepi un joc nou si in timp ce joci poti folosi: F5 pentru a-ti mari numarul de vieti, F6 pentru a creste numarul de bombe (alea care le dai cu click dreapta) [[aici poti avea maxim 99]], F7 pentru ca de sus sa iti cada niste power-uri la arma (o sa vezi, e super, poti apasa de cate ori vrei F7, altfel spus iti mareste puterea la aia cu care tragi in gaini) si F8 daca vrei sa treci peste un level.
Succes!