| T0T a întrebat:

Ce credeți că vă rezervă viitorul?

Răspuns Câştigător
| LaughingKarima a răspuns:

Pai, stai asa, sa imi scot lista :
1. nu o sa mai am grija de 2 dracusori rasfatati
2. o sa am destui bani stransi ca sa ii cumpar masina unui prieten(poveste lunga)
3. daca am noroc o sa imi pot publica povestile si eventual melodiile
Cam atat pe lista deocamdata.

47 răspunsuri:
| T0T explică (pentru LaughingKarima):

Pornești cu idei preconcepute. Nu spune că nu ai voce. Faci o voce asemănătoare cu aia de la Blue Fundation așa mai sexy să vezi că iese bine după...
Arată-mi un remix să văd cum îi.

| LaughingKarima a răspuns (pentru T0T):

Si cum vrei sa ti-l arat? ca e in telefon, si aplicatia si ce am salvat e doar un remix scurt cam de un minut.

| T0T explică (pentru LaughingKarima):

Mi-l arăți p-ăla. Îl pui în pc și după pe un site d-ăla.

| LaughingKarima a răspuns (pentru T0T):

Nu mai bine ma lasi pana fac unul online de pe laptop si ti-l arat pe ala? Ca eu de abia imi gasesc jocuri dapai sa gasesc nu stiu ce site.

| T0T explică (pentru LaughingKarima):

Ok, te las, dar nu foarte mult că după te faci că uiți.

| LaughingKarima a răspuns (pentru T0T):

Iubire, daca am zis ca fac, atunci fac. Primul lucru cand am timp, iti fac remix-ul.

| T0T explică (pentru LaughingKarima):

Ok, am încredere în tine. Oricum văd că le ai cu toate...Nevasta perfectă. laughing

| KillMePlease a răspuns (pentru T0T):

Ba da!

| KillMePlease a răspuns (pentru T0T):

Ba n-am

| LaughingKarima a răspuns (pentru T0T):

Normal ca sunt nevasta perfecta, cine zice altceva o fost aruncat in perete la nastere big grin ce vrei tu si eu iti fac, in afara de copiii, acolo nu ma bag man laughing)

| T0T explică (pentru KillMePlease):

Iar vin notificăriiile după acea perioadă de liniște...Ce tare!

| T0T explică (pentru LaughingKarima):

Ar fii bine și acolo laughing Dar te înțeleg!

| KillMePlease a răspuns (pentru T0T):

Am fost iar cu bicicleta smug

| T0T explică (pentru KillMePlease):

Ai un nume foarte foarte frumooss!
Și prin ce peripeții ai mai trecut cu bicicleta?

| KillMePlease a răspuns (pentru T0T):

Mersi....As vrea sa zic acelasi lucru despre al tau nume, insa nu stiu care e...
Pai, am trecut pe langa niste fete de cam.10 ani. Pe una am auzit-o zicand:
-fata, da il iubesc asa muult si o zis ca daca nu ne cuplam ii zice mamei tot ce am facut. o.O

| AirănMeidăn a răspuns (pentru T0T):

mm, "peripetii cu bicicleta", cat de incitant
http://i.imgur.com/7zEG3V5.jpg

| Petrica1337 a răspuns:

O viata mai sofisticata si mai "expensive"