| SunnyFlame a întrebat:

Ce credeti ca ar arata mai bine. o camasa roz cu o fusta cu talie neagra si cu niste pantofi negri.sau o camasa roz cu o fusta gri tot cu talie si cu pantofi negri?

3 răspunsuri:
| dany3la a răspuns:

Cu o fusta neagra, camasa roz si pantofi negrii sau roz:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima varianta. Macar pantofii se asortreaza cu fusta. Desi mi se pare o combinatie nereusita. Va trebui sa adaugi niste accesorii roz... eu stiu un ceas bratari o cravata dinaia subtire neagra merg purtate si de fete. Dar acum depinde la ce ocazie vrei sa mergi. mai bine iei niste colanti sau blugi negriwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Revin cu un sfat. Ai grija la roz sa nu fie de pitzi ca ala nu prea merge la orice. Si incearca si un bolero negru macar sa te asortezi cumva