| Alecรsutรa a întrebat:

Ce credeti ce este mai important in viata banii sa iubirea?

Răspuns Câştigător
| titi_1218 a răspuns:

Amindoua, unul fara altul nu pot trai. dar totusi pentru mine e mai importanta iubirea pentru ca daca iubesti si nu te intereseaza ca esti sarac(nu chiar sa nu ai ce minca) si sa te bucuri de fiecare clipa si sa gasesti fericirea in fiecrae moment din fiecare lucrusor ca cind dragoste nu e nimic nu e... iar daca ai bani si noroc in dragoste nu atunci esti un om pierdut dupa parerea mea.asa ca mai bine fericire decit bani. iar cel mai bine din amindoua cite putin.pa-pa

15 răspunsuri:
| marry a răspuns:

Iubirea... dar in ziua de azi si banii au un rol importantbig grin

| Criiss16 a răspuns:

Iubirea! Banii ii poti face cu timpul, dar iubirea e greu de gasit, si in plus banii sunt trecatori, pe cand iubirea nu!happy

Răspuns utilizator avertizat
| alma a răspuns:

Iubirea

| Alecรsutรa explică:

Ms pt raspunsuri kiss

Răspuns utilizator avertizat
| DeeDee_1261 a răspuns:

Pai sa stii ca sunt foarte importante amandoua. Daca ai iubire si nu ai banii nu poti traii.Mori de foamne... Daca ai banii si nu ai iubire nu esti deloc fericita.Deci e important sa le ai pe amandoua in viatahappy

| maya23_6465 a răspuns:

Posibil sa conteze amandoua, dar eu cred ca in special iubirea, banii ii poti pierde dar iubirea pe care o poti prietenilor si familiei sipe care ti-o poarta ei tie, daca este una adevarata, va ramane mereu aceeasi :X

| carlita_4462 a răspuns:

Amandoua...

| cyufulyky a răspuns:

Iubirea...cu banii poti cumpara multe dar nu si iubirea...happy

| Zoombe3 a răspuns:

Este o intrebare relativa, depinde ce isi doreste fiecare. de cele mai multe ori oamenii isi doresc ceea ce nu au, deci vei intalni multe persoane cu bani care se plang ca nu au parte de iubire si invers (multe persoane care au parte de iubire dar se plang de bani)

| gossipgirl a răspuns:

Clar ca iubireawinking
Banii ii am eu laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faci cu banii fara iubire? Ce faci cu iubirea, fara bani?
Ce faci cu banii daca nu te iubeste nimeni, daca esti singur, parasit? Ce faci daca te iubeste cineva dar nu ai bani si n-aveti ce minca, unde locui... din ce trai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca le poti avea pe amandoua, este ideal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara bani nu poti trai Dragostea vine automat -------dupa bani