| onename a întrebat:

Ce credeti despre Andrei Leonte? Sunteti de acord ca el ar trebui sa fie primul X Factor al Romaniei? Eu asa cred. Uitati-va pe site-ul oficial la Auditii si la Bootcamp ce a cantat. Canta superb!

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu i am urmarit pe toti cei ramasi in finala si sincer as vrea sa castige Andrei Leonte, adevaru ca are voce nu gluma!

| beatryce19 a răspuns:

Andrei Leonte canta foartee bine si sa recunostem ca arta superr bine. merisa sa fie X Fctorul Romaniei dar si Alin Vaduva canta foarte bine eu vreau sa ii votez pe amandoi. oricum unul din ei sigur va castiga pentru ca pe Iulian Vasile nu prea il vad X Factorul Romaniei.si cred ca o parte din ei cel putin cei din finala ori sa ajunga sa ajunga foarteee cunoscuti.

| beatryce19 a răspuns:

Da dar e amuzant cateodata oricum nu merita sa fie X Factor.

| onename explică:

Mie de Iulian Vasile nu prea imi place. E prea plin de el si se crede prea perfect. Odata a zis in emisiune 'Eu nu am cum sa intru la duel ca a fost totul foarte bine aseara, am cantat bine, asa ca nu am cum."

| bLow a răspuns:

Castigarul x factor Romania
http://e-protv.info/? p=1616