| xxBRDxx a întrebat:

Ce credeti despre lockerz concursul acela cu puncte si poti alege un obiect un ipod 36g, xa box 360, etc de asta noi ipod, plasme etc.
Credeti ca este adevarat, merita sa joc
Ati participat la acest site?
Raspuns urgent. mi se pare ciudat:}
1. Faci cont(gratis)
2.Joci joc castigi puncte, raspunzi la intrabari castigi puncte etc.
3.Cand ai puncte de exp:345. Te duci pe pagina de premi si iti alegi unu de cate puncte ai, cred ca scrii adresa.etc
4. Obiectul iti vine acasa in regula si gata, am vazut nieste videouri pe net

Răspuns Câştigător
| ema1ih a răspuns:

Este adevart ca primesti lucrurile acasa dar pe langa ca iti pierzi punctele mai trebuie si sa platesti tva-ul din pretul adevarat!