| TaylorMomsen a întrebat:

Ce credeti despre Nikon D3000? E bun? Si daca puteti sa imi dati si niste poze facute de acest aparat. Multumesc!

2 răspunsuri:
| J0hn a răspuns:

@clara1122 crede-ma nu are cum sa aiba prietena ta telefon Nikon D3000 pentru ca este un aparat de fotografiat... si pentru @desirecherry cauta pe google nu fi lenes / lenesa oricum un Nikon e aparat nu gluma happy am si eu unul Salutare!

| clara1122 a răspuns:

O prietena are acest telefon...si dupa ce inteleg eu de la ea nu prea e multumita...nu stiu de ce.