| Addaa1998 a întrebat:

Ce crezi ca va declansa sfarsitul lumii?

13 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

O bomba nucleara, biologica.

| mihai69 a răspuns:

Prostia omenească.

| doctorandus a răspuns:

Conform crestinilor, a doua venire a lui Isus Hristos, pentru restul vezi http://ro.wikipedia.org/wiki/Riscurile_existen%C8%9Biale

Răspuns utilizator avertizat
| drogh a răspuns:

Prostia unora!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incapacitatea oamenilor de-a convietui in armonie cu mediul si unii cu altii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper ca va fi un asteroid si sper sa vina repede.

| Ralucaa69 a răspuns:

Nimic.

| EdyFcsb a răspuns:

Tot ce se intampla acum.

| Nicullet a răspuns:

Indepartarea soarelui de pamant duce la inghetarea pamantului - sfarsit. Apropierea soarelui de pamant duce la o caldura imensa care nu va permite viata-sfarsit. Meteoritii. Cutremurile de proportii foarte foarte ridicate happy

| cutbdnusjsdgs a răspuns:

Prostia ajunsa la un nivel inalt

| Sanny1956x a răspuns:

Tutto ha un inizio e tutto ha una fine ma credo che la stupidita' umana faraa' tutto prima aaaaaa